Ślub na Zakhyntos

a może wyspa niegdyś wchodząca w skład państwa Odyseusza?


Cudowna wyspa grecka leżąca na Morzu Jońskim. Znana i ceniona za szmaragdowy kolor morza oraz błękit nieba.

Ślub cywilny już od 1700 euro

Czym charakteryzuje się Zakynthos?

 

Wspomnienia są bezcenne...


Uwielbiana przez wszystkich w każdym wieku, ponieważ każdy znajdzie tu coś dla siebie. Warto tu przyjechać, spędzić chodź kilka dni i przekonać się samemu jak fantastyczne jest to miejsce i ile ma do zaoferowania. Jeżeli zastanawiacie się nad ślubem za granicą i zadajecie sobie pytanie czy warto taki ślub wziąć w Grecji na Zakynthos to odpowiedz jest bardzo prosta - TAK.

Na Zakynthos są cudowne miejsca na zorganizowanie wyjątkowego ślubu. Mamy kilka fenomenalnych miejsc na tę wspaniałą uroczystość. Możemy zaproponować urokliwy ślub na plaży, bądź na wzgórzu z olśniewającym widokiem na morze, ślub na tarasie to również świetna propozycja dla przyszłych nowożeńców. W naszej ofercie znajdziecie ślub na prywatnej wyspie ślubów zwanej Cameo bądź ślub w zatoce Wraku, gdzie zorganizujemy Wam ślub cywilny lub symboliczny.

Przelot z Polski na Zakynthos trwa ok 2,20 h. ( tak, właśnie tak krótko ) Panuje tu klimat śródziemnomorski uwielbiany przez turystów. Najlepszym okresem na ślub na Zakynthos będą miesiące letnie od czerwca do września gdzie temperatury będą w okolicach 25 -30 stopni Celcjusza. Baza noclegowa jest dobrze rozwinięta przez co możemy zaproponować Wam komfortowe apartamenty, cenione i lubiane hotele 3* lub 4* bądź luksusowe hotele z bardzo dobrym standardem usług. To do Was będzie należeć wybór.


SPRAWDŹ INNE KIERUNKI
parallax background
Jaki ślub możecie wziąć na Zakynthos?
Sprawdźcie jakie dokumenty musicie przygotować!