O nas

Pomysł ślubów za granicą zrodził się w naszych głowach kilka lat temu, kiedy nasi klienci często pytali o możliwość wyjazdu w egzotyczne miejsce gdzie mogliby wziąć ślub w bajecznym miejscu. Po krótkim czasie i intensywnych przemyśleniach powstała nasza filia śluby za granicą. To właśnie dzięki Wam drodzy klienci i dla Was stworzyliśmy coś wyjątkowego z czego jesteśmy dumni i szczęśliwi. Codziennie możemy spełniać Wasze marzenia.

Naszą pracę traktujemy poważnie. Do każdego powierzonego zlecenia podchodzimy indywidualnie, każdego traktujemy wyjątkowo, tak aby po powrocie każdy był zadowolony w 100%. Nasze kilkuletnie doświadczenie przekłada się na profesjonalizm oraz zapewnienie jak najlepszej współpracy w Polsce, a także w trakcie ślubu za granicą.

Zastanawiasz się nad ślubem cywilnym, kościelnym, symbolicznym, a może chcesz odnowić przysięgę małżeńską w wymarzonej scenerii? Nasza firma specjalizuje się w organizowaniu ślubów na Dominikanie, Zanzibarze, Mauritiusie, Zakynthos oraz Kefalonii. Niezależnie od miejsca będzie to twój wymarzony ślub!

7

lat na rynku!


Nie jesteśmy tu od wczoraj. Możesz być spokojny o jakość naszych usług. Zajmujemy się wszystkim od A do Z.
143

zadowolonych klientów!


Przez naszą firmę przewinęło się wiele klientów, aż ciężko ich zliczyć. Ale łatwo zauważyć radość na ich twarzach gdy po ceremonii możemy się z nimi zobaczyć.

698 080 442

Masz pytania? Zadzwoń!