Ślub na Dominikanie

Dominikana
Raj Na Ziemi czyli karaibskie plaże z białym piaskiem, błękitnym morzem oraz kokosowymi palmami czyli cudowna propozycja dla wymagających. Dominikana jest kierunkiem całorocznym. Bez względu na porę roku słońce świeci cały rok, co umożliwia opalanie i ciepłe kąpiele. Najpewniejszym okresem z niewielką ilością opadów deszczowych to wyjazd od listopada do maja. Przelot na Dominikanę trwa od 11h-20h w zależności od przelotu. W ofercie mamy przeloty liniami rejsowymi z przesiadkami oraz przeloty czarterowe. Hotele na Dominikanie posiadają bardzo dobry standard. Proponujemy hotele 3*, 4* oraz 5*. Zazwyczaj są to duże kompleksy, które oferują wyżywienie All inclusive lub HB czyli śniadania oraz obiadokolacje.
Wymagane dokumenty

a) Odpisy aktów urodzenia (mogą być skrócone)
b) Pisma o braku przeciwwskazań do zawarcia związku małżeńskiego (z Urzędu Stanu Cywilnego)
c) Wyrok rozwodowy z przypadku osób, które były w związku małżeńskim (okres minimum 6 miesięcy od dnia rozwodu)
d) Kopie paszportów (strona ze zdjęciem)

Dokumenty „a”, „b” i ewentualnie „c” należy przetłumaczyć u tłumacza przysięgłego na język hiszpański.
Przetłumaczone dokumenty („a”, „b” i ewentualnie „c”) należy podbić pieczątkami Apostille w Ministerstwie Spraw Zagranicznych - czynność wykonywana „od ręki”.
Skany gotowych dokumentów należy przesłać na adres mailowy: sluby@tcp24.pl, a oryginały zabrać ze sobą lecąc na Dominikanę.

Ile kosztuje ślub na Dominikanie?

Na to pytanie, które za pewne Was nurtuje, mamy odpowiedź: egzotyczny ślub na plaży jest bezcenny!

Dominikana to kwintesencja karaibskich plaż z białym piaskiem, błękitnym morzem oraz kokosowymi palmami czyli cudowna propozycja na magiczny ślub na plaży!

Wizytówką Republiki Dominikańskiej przeznaczoną dla wszystkich, którzy poszukują wymarzonego wypoczynku w karaibskim raju jest Punta Cana. Przede wszystkim, to niezwykła miejscowość wypoczynkowa. Jest ona główną atrakcją „Wybrzeża Kokosowego”, a hotele położone są wśród gajów kokosowych, bajecznych raf koralowych i bujnej tropikalnej roślinności.

Idealne miejsce na idealny odpoczynek przed idealnym ślubem!

Przede wszystkim, największym atutem wybrzeża tej części Dominikany jest niekończąca się kilkudziesięciokilometrowa plaża. To istna wstęga białego piasku o niezwykle drobnej konsystencji stapiająca się z lazurowym morzem. Idealne warunki do pływania, ale także niezwykłej i niepowtarzalnej sesji ślubnej, zapewniają rafy koralowe. Osłaniają one liczne zatoki przed potężnymi falami, które docierają z Atlantyku. Wakacyjne słońce i tropikalne drinki sprawiają natomiast, że po czasie przygotowań i dniu pełnym emocji, wypoczynek w tym miejscu będzie należał do niezwykle udanych.

Ważnym elementem każdego wesela jest także kuchnia, a kuchnia na Dominikanie jest tak różnorodna jak kultura. W tropikalny klimat wmieszały się tradycje kulinarne nie tylko z Europy i Afryki, ale także wpływy indiańskie. Na Dominikanie zaskoczycie swoich gości soczystymi, egzotycznymi owocami, które pochodzą z najlepszych plantacji i ogrodów. Podane w towarzystwie krwistych steków, świeżych homarów, krewetek, małż czy langust zrobią niesamowite wrażenie!

Twój wymarzony ślub na Dominikanie może być ślubem:

  •  cywilnym (ceremonia na plaży już od 2485 $),
  •  kościelnym ( (konkordatowy) w kościele + ceremonia symboliczna na prywatnej plaży zaczyna się już od 2800 $),
  •  lub symbolicznym ( już od 1350 $)

Szczegóły: sluby@tcp24.pl