Ślub z koronawirusem w tle… a może Ślub za granicą ? :)

Ślub w Toskanii Patrycji i Marcina
12/05/2020

Ślub z koronawirusem w tle… a może Ślub za granicą ? :)

Ślub z koronawirusem w tle… a może Ślub za granicą ? 🙂

…o nie , tylko nie to … wszystko już zaplanowane, Ślub w tym roku , a nasze życie chwilowo wywrócone do góry nogami.

Termin dobrany wcześniej, przemyślany ,  dopasowany do wszystkiego . Do ulubionej pory roku , do wymarzonej scenerii wesela :))  A teraz spontaniczna, wymuszona zmiana … nasz ślub miał się odbyć w maju , w przeszkolonej sali z widokiem na piękne kolory wiosny . Główną dekoracją miały być liście eukaliptusa i jasne tulipany w towarzystwie dodatków w odcieniach morza i  piaskowego koloru. Lniane ze złotą nitką bieżniki , a w dodatku mieliśmy zamówioną słoneczną pogodę :)) mnie w wizji tego wesele jeszcze tylko wiatru i szumu fal brakowało 😉 …a nie prościej było zrobić ślub na plaży , w plenerze … ?

Dziś, kiedy chwilowo to wszystko nie jest możliwe do zrealizowania , kiedy poza pracą zdalną , wyjściem do sklepu i w plener ( w maseczkach w dodatku ) nie robimy nic szczególnego , pojawiają się przemyślenia. I wiecie co myślę !? że  mam gdzieś to cale zamieszanie , tą nie pewność  czy będzie nasz ślub czy nie , czy w maseczkach ? a może powstanie kolekcja ekskluzywnych maseczek na Ślub hehe  ;P z kryształkami  Swarovskiego , a za uszy sznureczki ze złotą niteczką  aby było elegancko hihi . Stwierdzam, że nie są to zupełnie moje klimaty , niewątpliwie mój narzeczony zgodzi się w tej kwestii ze mną.

Ja się tu zamartwiam jak to wszystko będzie , czy Ślub w ogóle się odbędzie , jeśli tak to na jakich zasadach, zamiast pomyśleć nad małą rewolucją . Czas na zmiany w związku z tym zaczynamy myśleć o sobie . W końcu Ślub to jeden  z piękniejszych dni w naszym życiu i z pewnością powinien być wymarzony .

Przyszło mi na myśl ,że z powodu koronawirusa organizator naszego , Waszego Ślubu , wesela zaproponuje nowe terminy w razie czego . Sukienka już uszyta na lato , buciki również , a tu nowy termin … na zimę ?! i kolejny problem  😀  … Ślub za granicą ułatwia wszystko ! 🙂 wybiorę  Ślub na Zanzibarze  – cały rok cudowne lato https://tiny.pl/7t5q4  , mój wymarzony Ślub w Grecji  https://tiny.pl/7t5qs  – większość miesięcy lato 🙂  Myślę o Kefalonii szczególnie . Biały piaseczek , zwiewna sukienka boho i z pewnością na boso 🙂  Uwolniona od układnych fryzur , tylko wiatr we włosach 🙂  I to byłby Ślub z marzeń . Sielski , kameralny z przepysznym greckim jedzeniem i radosną muzyką .  https://tiny.pl/7tfvz

Mój ukochany jeszcze o tym nie wiem ,ale wydaje mi się , że nie będzie miał nic przeciwko ponieważ oboje lubimy podróże . Chyba wolę poczekać na przeloty do Grecji , niż czekać na wielką niewiadomą …

Ucieszył mnie strasznie ten pomysł !:)  

 

                   

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *