Jesteśmy tu dla Was – by ten dzień był taki, jak w Waszych marzeniach…

Tam gdzie słońce świeci inaczej a piasek delikatnie muska twoje stopy…
08/05/2019
NIEZAPOMINANY ŚLUB W TOSKANII
08/03/2020

Jesteśmy tu dla Was – by ten dzień był taki, jak w Waszych marzeniach…

Każda dziewczyna – niezależnie od wieku – marzy o tym, by dzień jej ślubu był absolutnie wyjątkowy. Śledzi nowe kolekcje sukien ślubnych, czasem zwiedza salon za salonem poszukując tej jednej, wymarzonej, zamartwia się gośćmi, orkiestrą, fotografem i milionem innych mniej lub bardziej ważnych rzeczy, zapominając w tym wszystkim o sobie. Dziś – moje wspaniałe Kobitki – proponuje Wam trochę inną drogę – usiądźcie wygodnie w fotelu z kieliszkiem ulubionego wina, zamknijcie oczy i zacznijcie marzyć – krok po kroku wyobrażając sobie to, czego tak naprawdę chcecie.
Przez moment poczujcie jak się Królewny i przenieście się w miejsce, które pojawi się w Waszej wyobraźni… być może zobaczycie góry, plażę, przystań, las… Zastanówcie się co wtedy czujecie…? Może będzie to spokój przepełniony ciszą, przez którą przebija się szum morza, śpiew ptaków i jedne co zobaczycie to… ON – ten jedyny!
Kobitki Drogie – marzcie! Pozwólcie waszej wyobraźni popełnić swoją kreację rzeczywistości i nie zatrzymujcie się, to wasze pragnienia i wasz dzień! Marzcie! Marzenia są po to, by je spełniać! Niezależnie od tego czy będzie to Polska czy inni kraj – mniej lub bardziej egzotyczny – pozwólcie sobie na to, by ten dzień był dla Was! Wyrysujcie go sobie w wyobraźni, razem z najmniejszymi detalami jakimi jest wasza sukienka, buty i kwiaty! Pamiętajcie o tym, że ten dzień jest po to, abyście czuły się dobrze – tak jak chcecie. Marzcie i realizujcie Wasze marzenia! Jesteśmy po to, by spełniać Wasze pragnienia, bo każda z Was zasługuje na to, by te małe marzenie o pięknym dniu i królewiczu na białym koniu stało się rzeczywistością!

3 Comments

 1. Pati pisze:

  Mój ślub już we wrześniu w Toskanii…. Mam nadzieję, ze będzie to najpiękniejszy dzień w moim i mojego narzeczonego życiu 🙂 <3

  • Wiola pisze:

   Jestem tego pewna! Spełniacie swoje marzenia – bawcie się tym, nie dajcie się zwariować innym! Wariujcie na swoim punkcie w miejscu, które sobie wybraliście!

   • Pati pisze:

    Dziękujemy <3… Ah te całe przygotowania i zamieszanie z tym związane… Aby ten czas trwał wiecznie <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *