ŚLUBYZAGRANICA.PL – marzenia są po to, by je spełniać :)!

Tam gdzie słońce świeci inaczej a piasek delikatnie muska twoje stopy…
08/05/2019
NIEZAPOMINANY ŚLUB W TOSKANII
08/03/2020

ŚLUBYZAGRANICA.PL – marzenia są po to, by je spełniać :)!

NIE TYLKO MAŁA DZIEWCZYNKA

Każda dziewczyna – niezależnie od wieku – marzy o tym, by dzień jej ślubu był absolutnie wyjątkowy. Śledzi nowe kolekcje sukien ślubnych, czasem odwiedza salon za salonem poszukując tej jednej, wymarzonej. To my zamartwiamy się gośćmi, orkiestrą, fotografem i milionem innych mniej lub bardziej ważnych rzeczy. Przede wszystkim, powinnyśmy jednak pamiętać o sobie. Słowo klucz: marzenia.

Dziś – moje wspaniałe Kobitki – proponuję Wam trochę inną drogę – usiądźcie wygodnie w fotelu z kieliszkiem ulubionego wina, zamknijcie oczy i zacznijcie marzyć – krok po kroku wyobrażając sobie to, czego tak naprawdę chcecie. Słowo klucz: marzenia.

WARTO MIEĆ MARZENIA

Przez moment poczujcie jak się Królewny i przenieście się w miejsce, które pojawi się w Waszej wyobraźni… być może zobaczycie góry, plażę, przystań, las… Zastanówcie się co wtedy czujecie…? Może będzie to spokój przepełniony ciszą, przez którą przebija się szum morza, śpiew ptaków i jedne co zobaczycie to… ON – ten jedyny!
Kobitki Drogie – marzcie! Pozwólcie Waszej wyobraźni zaszaleć i stworzyć swoją kreację rzeczywistości. Nie zatrzymujcie się, to Wasze pragnienia i Wasz dzień! Marzcie! Marzenia są po to, by je spełniać! Nie bójcie się tego, że skrycie myślicie o szumie fal, palmach i kameralnym ślubie na plaży. Pozwólcie sobie na to, by ten dzień był dla Was! Nie chcecie hucznego wesela? Macie do tego prawo 🙂 Chcecie zaprosić rodzinę i liczne grono znajomych i przyjaciół a jednocześnie chcecie, żeby było nieszablonowo? Może ślub za granicą a impreza w wynajętej willi :)?

Wyrysujcie sobie ten dzień w wyobraźni, razem z najmniejszymi detalami jakimi jest Wasza sukienka, buty i kwiaty! Pamiętajcie o tym, że ten dzień jest po to, abyście czuły się dobrze – tak jak chcecie. Marzcie i realizujcie Wasze marzenia!

Jesteśmy po to, by spełniać Wasze pragnienia. Każda z Nas zasługuje na to, by te małe marzenie o pięknym dniu i królewiczu na białym koniu stało się rzeczywistością!

3 Comments

 1. Pati pisze:

  Mój ślub już we wrześniu w Toskanii…. Mam nadzieję, ze będzie to najpiękniejszy dzień w moim i mojego narzeczonego życiu 🙂 <3

  • Wiola pisze:

   Jestem tego pewna! Spełniacie swoje marzenia – bawcie się tym, nie dajcie się zwariować innym! Wariujcie na swoim punkcie w miejscu, które sobie wybraliście!

   • Pati pisze:

    Dziękujemy <3… Ah te całe przygotowania i zamieszanie z tym związane… Aby ten czas trwał wiecznie <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *